Apvalus vaikiškas kilimas Gatvės
Apvalus vaikiškas kilimas Gatvės
 • Gamintojas:Carpet
 • Prekės kodas: O362
 • Išmatavimai: 100 cm x 100 cm x 1 cm
 • Prieinamumas: 2 - 8 d.d.
 • 24.99€

Galimi pasirinkimai

Sukurkite savo vaikui patogią ir saugią vietą žaidimų vietą su kilimais iš FUN kolekcijos!
Visi žinome, kad sužiūrėti vaikus kartais būna labai sunku. Kai tik jie pradeda šliaužioti, rodosi, jie yra visur. Štai kodėl taip svarbu apsaugoti grindis, kuriomis jie juda. Kilimai yra ne tik graži puošmena, suteikianti žavesio vaikų kambariui, bet ir sukuria saugią žaidimų erdvę.

Kilimai iš FUN kolekcijos padės sukurti saugią ir patogią žaidimų aikštelę patiems mažiausiems. Jie pagaminti iš išskirtinai minkšto "Soft Friese" polipropileno, kuris efektyviai apsaugo nuo šalčio. Šie kilimai gaminami rūpinantis pačių mažiausiųjų sveikata – gaminys yra saugus alergiškiems vaikams. Šių kilimų dizainas skatina linksmybes ir aktyvumą. Daugybė spalvų ir gražių raštų tikrai patiks kiekvienam vaikui.

FUN STRADE modelis – tai mažiesiems keliautojams sukurtas dizainas. Kelias, kuriame "sustojus" galima pažinti įvairius, įdomius kraštovaizdžio elementus, žadins vaizduotę ir skatins įgyti žinių. Be to, gražios spalvos ir maloni struktūra žaidimus ant grindų pavers grynu malonumu. Kilimas gražiai derės prie vaikų kambario interjero, suteikdamas daug šilumos ir jaukumo.

FUN kolekcijos kilimų savybės:

 1. Gražus raštas kartu su išraiškingomis spalvomis paskatins vaikus žaisti bei atrasti pasaulį;
 2. Gamyboje naudojamas "Soft Friese" polipropilenas yra labai minkšta ir patvari medžiaga. Be to, jis visiškai saugus alergiškiems žmonėms;
 3. Juos nesunkiai galima pritaikyti bet kokio dydžio interjerui. Galite rinktis įvairius dydžius nuo 80 x 150 cm iki 280 x 370 cm;
 4. Jie turi OEKO-TEX sertifikatą, kuris patvirtina, kad kilimas yra saugus žmonėms ir aplinkai;
 5. Jie taip pat idealiai tinka naudojant grindinį šildymą.
 6. FUN kolekcijos kilimai yra puikus elegancijos ir komforto derinys vaikų kambaryje. Vaiko kambarys įgis visiškai kitokį, pasakišką charakterį ir, svarbiausia, taps saugesniu. Paslydimai ar šaltos grindys nebebus baisu!

▪ šerelio aukštis: apytiksliai 8 mm
▪ svoris iš viso: apytiksliai 1,80 kg/m2
▪ verpalų rūšis: 100% Polipropilenas "Soft Friese"   
▪ šerelio tankis: 160.000 pkt/m2
▪ gamybos šalis: Turkija

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus