Kilimai jaukiai žiemai namuose

Ką matote pasižiūrėję pro langą? Sniegas, šlapdriba, ledas?

O su kuo asocijuojasi visi šie žodžiai? Žinoma, su šaltu oru.

Nors mes, lietuviai, esame pakankamai tvirti, kad atlaikytume net pačią žemiausią temperatūrą, svarbu, kad mūsų namai būtų šilti ir apsaugoti nuo šalčio. Jaukios oazės savo namuose puoselėjimas  yra vienas geriausių būdų ne tik išgyventi žiemos mėnesiais, bet ir klestėti.

Papuoškite savo miegamąjį pliušinėmis pagalvėmis ar susiraskite tobulą antklodę, po kuria galėtumėte susirangyti ir skaityti knygą - yra įvairių būdų, kaip jaustis jaukiai savo namuose.

Tačiau mes tvirtai tikime kilimų galia, siekiant jūsų namuose didžiausio įmanomo jaukumo! Vėsesnėmis dienomis vaikščioti ant dangiškai minkšto kilimo visada maloniau, ar ne? Padovanokite savo namams jaukumą – įsigykite naują kilimą!

Štai geriausi kilimų stiliai, kurie žiemą padidins jūsų namų jaukumą:


Karvės odos imitacijos kilimas

Karvės odos imitacijos kilimas


Ilgo plauko kilimai

Nesenstantis aksesuaras. Klasika. Šio stiliaus kilimas yra vienas geriausių pasirinkimų, jei ieškote ko nors, kas būtų toks minkštas, kaip ir atrodo! Išpopuliarėję aštuntajame dešimtmetyje, ilgaplaukiai kilimai per daugelį metų įsitvirtino kaip vienas populiariausių kilimų pasirinkimų! Šių kilimų universalumas leidžia juos priderinti prie bet kokio interjero stiliaus, tad kiekvienas gali mėgautis jų teikiama šiluma ir jaukumo!


Kreminis marokietiško stiliaus kilimas BERBER

Kreminis marokietiško stiliaus kilimas BERBER


Gyvūnų kailių kilimai

Nuo priešistorinių laikų žmonės naudojo gyvūnų kailių kilimus kaip būdą sušilti net esant žemiausiai temperatūrai! Nuo romėnų, egiptiečių iki urvinių žmonių, gyvūnų kailiai šimtmečius buvo pagrindinis namų (arba urvo) aksesuaras. Nors žmonės kažkada turėjo patys “sumedžioti” savo kilimus, šiais laikais galite pasirinkti iš daugybės gražių kailių/odų ir juos gauti tiesiai į namus! Nežinote, kokio gyvūno kailį ar odą pasirinkti? Štai keletas mūsų mėgstamiausių:

- Avies

- Karvės

- Buffalo

- Ožkos 


Skalbiamas vilnos kilimas Woolly Beige

Skalbiamas vilnos kilimas Woolly Beige


Žaidimų kambario kilimai

Nuo piešinių ant sienų iki ant kilimo išsiliejusių obuolių sulčių  – žaidžiantys vaikai reiškia netvarką. Todėl prabangūs kilimai, jei siekiate juos išlaikyti nesugadintus, tikrai nėra rekomenduotinas variantas!

Minkštas, mielų motyvų žaidimų kambario kilimas yra geriausias būdas užtikrinti, kad sukupęs jūsų vaikas neužsigaus. Be to, nemažai vaikiškų kilimų galima skalbti skalbimo mašinoje, tad lengviau  išvalysite visas atsiradusias dėmes!


Apvalus skalbiamas kilimas Drugelis

Apvalus skalbiamas kilimas Drugelis


Tradiciniai rankų darbo kilimai

Jei ieškote kažko tikrai unikalaus, kas jūsų basoms kojoms žiemos metu suteiktų šilumos, įsigykite tradicinį rankų darbo kilimą! Keletas nuostabių tradicinio stiliaus kilimų rūšių:

- Persiški kilimai

- Rytietiški kilimai

- Marokietiški kilimai

Šių kilimų grožis yra tas, kad nerasite dviejų vienodų, todėl jūsų namų grindys bus papuoštos unikaliu ir funkcionaliu meno kūriniu!Skalbiamas kilimas Draa

Skalbiamas kilimas Draa


Olefino kilimas

Atsparus dėmėms? Taip. Metų metus išlaiko spalvą? Taip.

Jei šios dvi savybės jums svarbios ieškant tobulo kilimo savo namams, tuomet olefino kilimas yra kaip tik jums! Patvarumas ir atsparumas dėmėms yra pagrindinės olefino savybės. Dar geriau, olefinas taip pat puikiai tinka ir laukui, todėl šiltuoju metų laiku kilimą galėsite išsinešti į terasą ir taip jį puikiai išnaudosite visus keturis sezonus!