Kolekcija Moda Beige
Kolekcija Moda Beige

Sintetinio pluošto kilimas MODA yra nuostabiai universalus ir madingas!

Dėka paprastos priežiūros ir universalaus dizaino, trumpo šerelio kilimas tinka beveik bet kuriai gyvenamajai erdvei ir namų stiliui. Be to, šiuo metu itin populiarūs žemiški tonai. Jie atneša ramybės pojūtį, suteikia kambariui jaukumo ir komforto. 

Šio Moda kolekcijos kilimo dėka, į namus persikelia natūralus spalvų spektras su šilta, jaukia atmosfera. Jis lengvai dera bet kuriame kambaryje -  skandinaviškame miegamajame su smėlio spalvos detalėmis, moderniame valgomajame su natūralaus medžio baldais ar minimalistinėje svetainėje su švelniomis pastelinėmis spalvomis.

Šios kolekcijos kilimai gaminami mašininiu būdu iš 100% polipropileno/frizo. Šilką primenantys Frizeé verpalai spindi šviesoje ir sukuria besimainančių spalvų efektą, dėl kurių kilimas  itin traukia akį.

Sintetinio pluošto dėka kilimas yra tvirtas, patvarus ir lengvai prižiūrimas, todėl jo išvaizda ir švelnumas išlieka nepakitę net ir intensyviai naudojant. Trumpo šerelio kilimai tinka šildomoms grindims, juos galima lengvai išvalyti dulkių siurbliu arba drėgna šluoste ir švelnia valymo priemone.

- 100 proc. Polipropilenas/Frizee 

- 11 mm šerelių aukštis

- Apsiūtais kraštais.

- Turi Eko-Tex standart 100 sertifikatą.

- Gali būti naudojamas esant grindiniam šildymui.

- Iš Vokietijos

Šioje kategorijoje nėra prekių.