Tobulas kilimas jūsų prieškambariui

Juodas skalbiamas kilimas Ananasas

Juodas skalbiamas kilimas Ananasas


Pirmas įspūdis neabejotinai yra svarbus. Nesvarbu, ar tai būtų pasimatymas, kurį sugadina nemalonus padavėjas, ar pokalbis dėl darbo, kuriame darbuotojas atrodo apatiškas, ar drabužių parduotuvė, kurioje pardavėjas yra šiek tiek per “dėmesingas” – neigiami dalykai lieka su jumis ir visada siesis su tam tikru žmogumi, vieta ar daiktu!

Pirmas įspūdis, dėl kurio žmonės dažnai rūpinasi, yra tai, kaip jų namai atrodo lankytojams. Juk tikrai girdėjote klasikinę nerimą keliančią frazę „ateina kaimynai“, ar ne?

Kad ir kaip būtų smagu sulaukti svečių, tai taip pat reiškia, kad jūsų namai turi atrodyti nepriekaištingai. Kai užuolaidos jau užtrauktos, dekoracijos išdėliotos, paviršiai nuvalyti, grindys iššluotos, pagalvės išpurentos, patiekalai skleidžia kvapus, o ant stalo išdėliotos lėkštės, laikas įsitikinti, kad jūsų prieškambaris (kuris sukuria pirmą įspūdį apie namus) tiesiog užgniaužia kvapą!

Yra daugybė būdų, kuriais pirmąjį savo namų kambarį galite paversti išskirtiniu. Pradedant nuo dailaus meno kūrinio ant sienos ar įspūdingos skulptūros kampe, neįprasto šviestuvo virš galvos iki išpuoselėto augalo prie paltų kabyklos, galimybių turite tikrai daug.

Tačiau mes tikime, kad nėra gražesnio būdo pasveikinti savo svečius, nei leisti jiems žengti pirmuosius žingsnius ant unikalaus kilimo, kuris prieškambario erdvei suteikia savitą charakterį!

Čia yra mūsų siūlomas kilimų, tinkančių papuošti jūsų prieškambarį, sąrašas:


Stačiakampis

Vienas iš plačiausiai naudojamų kilimų tipų puikiai tinka dideliems ir mažiems kambariams. Didžiausia šios formos kilimų nauda yra ta, kad juos lengva pritaikyti ir jų dydžių bei modelių pasirinkimas yra itin gausus. Tad nesvarbu, ar esate linksmuolis, ar labiau profesionalas, tikrai rasite jūsų asmenybę atitinkantį kilimą! Vėliau dar aptarsime kelias skirtingas šių kilimų rūšis!


Takelis

Vien todėl, kad jūsų prieškambaris nėra platus, dar nereiškia, kad jums reikia atsisakyti pliušinio kilimo po kojomis! Siauresnes erdves, tokias kaip koridoriai, takelio formos kilimai paverčia įdomesnėmis. Galvokite apie savo prieškambario takelį kaip apie „raudoną kilimą“, kuriuo jūsų svečiai įžengs į puošniai dekoruotus namus!


Durų kilimėlis


Ar esate žinomas dėl savo ryškios asmenybės ir humoro jausmo? Tuomet mes lažinamės, jog tikrai gebėtumėte pasilinksminti su durų kilimėliu! Jie yra idealaus nedidelio dydžio, skirti jūsų svečiams nusivalyti batus prieš patenkant į namų erdvę! Priežastis, dėl kurios paminėjome humorą, yra ta, kad daugelis durų kilimėlių yra žinomi dėl linksmų ant jų spausdinamų frazių, pavyzdžiui:

- "Sveiki, aš durų kilimėlis"

- „Kaimynai turi daugiau turto“

- „Atsargiai, vaikas kandžiojasi“

Priverskite savo svečius nusijuokti dar net nepapasakojus pirmojo vakaro pokšto!


Rankų darbo

Kilimai yra viena iš seniausių meno formų, o koks galėtų būti geresnis būdas pagerbti šį amatą, nei užsakyti vietinio amatininko rankomis austą kilimėlį? Nuo neatmenamų laikų skirtingų kultūrų žmonės iš įvairių pluoštų audžia nuostabius kilimėlius, tad kodėl ir jums nepasirinkus rankų darbo kūrinio? Taip galėsite būti garantuoti, kad jūsų prieškambario kilimas tikrai yra unikalus!


Persiški

Kalbant apie rankomis austus kilimus, viena įmantriausių kilimų rūšių - tikras meno kūrinys - yra persiškas kilimas. Paprastai šie kilimai yra vejami rankomis ir tokį kilimą pagaminti gali užtrukti daugiau nei metus! Turėsite ne tik aksesuarą, ant kurio svečiai žengs pirmus žingsnius, bet ir pokalbio temą vakarui!


Pinti

Pinti kilimai, gaminami iš ilgų audinių juostelių, yra stulbinamas pasirinkimas ieškantiems švelnesnių formų savo prieškambariui, nei standartiniai stačiakampiai kilimai.


Ilgaplaukiai

Švelnūs ilgaplaukiai kilimai, dėka savo minkšto ir storo šerelio, suteikia jaukumo ir tiesiog kviečia užeiti į savo šeimininkų namus. Jie puikiai tinka tiems, kurie itin vertina ramybę ir komfortą!Skalbiamas kilimas Tribu Honey

Skalbiamas kilimas Tribu Honey